Trapmine

Yeni Nesil Siber Güvenlik!

Trapmine; Türk mühendisler tarafından geliştirilmiş ve uluslararası kurumlarca kabul görmüş, tehdit önleyici yeni nesil tümleşik uç nokta güvenliği uygulamasıdır.

Hangi Faydaları Sağlıyor?

01

Saldırıları önceden tanımlamak ve statik olarak tespit etmek yerine, saldırıların kullandığı teknikleri belirler ve aktif bir koruma sağlar

02

Anlık dinamik analiz teknikleri ile kurumsal ortamınızda bulunan uygulamalardaki zaafiyetlerin istismar edilmesini engeller

03

Geleneksel güvenlik çözümlerinin durduramadığı yeni nesil tehditlere karşı bütünleşik koruma sağlar

04

Düşük boyutlu sensörleri ile kaynak tüketimini minimum seviyede tutar

Daha fazla bilgi

Trapmine, bilinen ve bilinmeyen tehditlere karşı Anti-malware ve Anti-exploit özelliklerini imza tabansız sunan, yeni nesil uç nokta güvenliği platformudur.

Trapmine, geleneksel güvenlik çözümlerinin durduramadığı yeni nesil tehditlere karşı bütünleşik koruma sağlar. Tek ajan uygulama ile tüm özellikleri aktif etmek mümkündür.

Saldırıları önceden tanımlamak ve statik olarak tespit etmek yerine, saldırıların kullandığı teknikleri belirler ve aktif bir koruma sağlar.

Kurum çalışanları dünyanın herhangi bir yerinde olsa dahi Trapmine'ın mekanizmaları ve kullanıcıya özel kısıtlamaların tamamı aktiftir.

Sürekli güncelleme ve zamanlanmış tarama gibi gereksinimlere ihtiyaç duymadan proaktif koruma sağlar. Düşük boyutlu sensörleri aracılığı ile kaynak tüketimini minimum seviyede tutar, performansı etkilemez.

Destekleyici Ürünler

JobRouter®

JobRouter® Dijital Süreç Otomasyonu Platformu ile dijital dönüşümü istediğiniz şekilde başlatın.

Dijital Arşiv

Tüm dosyalarınızı tek bir platformda yönetmenize olanak sunan gelişmiş bir dijital arşiv sistemidir.

Dijital İmza Platformu

Dijital İmza Platformu, herhangi bir evrakı imzalama veya imzalanması üzerine başka bir alıcıya göndermeye ihtiyacı olan kişi, kurum ve kuruluşların kullanabileceği, tüm kağıtsız imzalama yöntemlerini birleştiren çevrimiçi imzalama platformudur.

Tanıtım Dokümanları