KnowYourX

En İyi, En Gelişmiş Doğrulama Yöntemi!

KnowYourX, yeni nesil teknolojiler kullanarak dijital dünyadaki kimlik, belge ve nesne doğrulama ihtiyaçlarınıza uygun kullanıcı dostu çözümler sunuyoruz.

DDTECH | DX STARTS HERE - KnowYourX APP

Hangi Faydaları Sağlıyor?

01

Kimlik ve doküman doğrulama süreçlerini kolaylaştırır.

02

Yatırım ve zaman tasarrufu sağlar.

03

Yüksek seviye güvenlikli teknolojiler sayesinde dijital güven oluşturur.

04

Verimliliği artırır ve regülasyonlara tam uyum sağlar (ICAO 9303-3 ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi).

Daha fazla bilgi

DDTECH | DX STARTS HERE - KnowYourX

Regülasyonlara tam uyumlu olarak TÜBİTAK BİLGEM iş birliği ile oluşturduğumuz doğrulama çözümlerimiz, tüm pasaport ve kimlik doğrulama süreçlerinde uluslararası standartları belirleyen Uluslararası Sivil Havacılık Örgütü (ICAO International Civil Aviation Organization) ICAO 9303-3'e uygun ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi'ne uyumlu olarak Hologramlı Kimlik Kartları (MRTD) ile yapılmaktadır.

KnowYourX kimlik doğrulama çözümleri; BTK'ya tabii kurumlar için BTK'nın güncel mevzuatına, BDDK'ya tabii kurumlar için de BDDK'nın güncel mevzuatına ve yeni kimlik çipinin elektronik imza niteliğine sahip olması sayesinde 5070 sayılı kanunun ilgili maddesine tam uyumludur.

Destekleyici Ürünler

Dijital İmza Platformu

Dijital İmza Platformu, herhangi bir evrakı imzalama veya imzalanması üzerine başka bir alıcıya göndermeye ihtiyacı olan kişi, kurum ve kuruluşların kullanabileceği, tüm kağıtsız imzalama yöntemlerini birleştiren çevrimiçi imzalama platformudur.

JobRouter®

JobRouter® Dijital Süreç Otomasyonu Platformu ile dijital dönüşümü istediğiniz şekilde başlatın.