Dijital Dönüşüm'ün Global'de tüm sektörlere farklı önceliklerle yarattığı zorunluluklar ve ihtiyaçlar, Türkiye'de ve Global pazardaki büyük teknoloji entegratörlerinin ve müşterilerin konsolide çözüm ihtiyaçlarını en üst seviyeye ulaştırdı.

DDTECH'in kağıtsızlaşma, biyometrik doğrulama, video işleme gibi dijital dönüşümün bel kemiğini oluşturan çözümlerde sahip olduğu deneyim ve Dijital Platformları üzerinden sağladığı konsolidasyon, günümüzde ihtiyaç duyulan uçtan uca yaklaşım ihtiyacını karşılamaktadır.

Referanslar

Dijital Dönüşümü kendi mühendislik gücünün ürünü ve teknolojileri ile birleştiren DDTECH her sektörden ve her ölçekten firmanın dijital dönüşümüne katkı sağlıyor.

Türkiye’nin ilk Dijital Dönüşüm Ajansı olan DDTECH, ajans kelimesini Fransızca orjinali olan ‘aracı kurum’ karşılığında kullanmayı tercih ediyor. Burada DDTECH, kurumlar ve teknoloji arasında bir köprü görevi görüyor.

Her firmanın dijitalleşme serüveninin farklı yerden, farklı ölçekteki projelerle gerçekleştiğini biliyor ve firmalara ürün değil; çözüm sunuyoruz. Bu kapsamda da birlikte çalıştığımız tüm firmalara dijital dönüşüm alanındaki tecrübemizi de sunarak bir danışman gibi çalışıyoruz.

Bu sayede DDTECH’in mutlu müşterilerinin sayısı gün geçtikçe artıyor.

Mutlu müşterilerimizden örnekler: Referanslar

Aydoğanlar Dijital Dönüşüm Yolcuğu için DDTECH'i seçti!

Daha Fazla Bilgi

N11 IT ekibi, dijital süreçlerini yönetmek için JobRouter®'ı seçti!

Daha Fazla Bilgi

İGDAŞ`ta işlemler artık daha hızlı..

Daha Fazla Bilgi

JobRouter ile dijital iş süreçleri..

Daha Fazla Bilgi

Lagina ile imzala, yola çık..

Daha Fazla Bilgi

Hayallerinize giden yol JobRouter ile başlıyor

Daha Fazla Bilgi

Avec'in tercihi Lagina Signature oldu!

Daha Fazla Bilgi