Dijital Kurye

Dijital Kuryeniz Parmaklarınızın Ucunda!

Djital Kurye, müşterilerinden herhangi bir evrağa biyometrik imza alması gereken göndericileri Kurye şirketleri ile buluşturan, işlemlerin hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde yapılmasını sağlayan dijital gönderi platformudur.

Hangi Faydaları Sağlıyor?

01

Dijital Kurye Platformu,evrakları dijital ortamda imzalama veya yine platform üzerinde imzalamaları için başkalarıyla paylaşılabilmesini sağlar. Tüm dijital imza yöntemlerini içerisinde barındırır, kağıt kullanmadan, rahat bir şekilde imza süreçlerinizi tamamlamanızı sağlar.

02

Dijital Kurye Platformu, TC kimlik kartı ve uluslararası standartlara uygun pasaportlar ile biyometrik doğrulama yapılmasına olanak tanıyan, uzaktan müşteri edinimi sürecini kolaylaştıran dijital doğrulama çözümüdür.

03

Dijital Kurye Platformu servislerinin planlanan platformlara entegre edilmesiyle , uzaktan müşteri edinimi süreçlerinde ihtiyaç duyulan, müşteriyi tanı ve doğrula seçenekleri, hem iç hem de dış süreçler için kullanılabilecektir.

04

Dijital Kurye Platformu ile tüm fiziksel evraklarınızı dijitalleştirilebilir ve aynı zamanda ses, görüntü, resim gibi tüm dosyalarınızı tek bir platformda yönettiğiniz gelişmiş bir dijital arşiv sistemine sahip olabilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Dijital Kurye Platformu, elle atılan imza ile elektronik imzayı kombine eden evraklı işlemlerin güvenli, hızlı ve kolay bir şekilde dijital olarak tamamlanmasını sağlayan, en gelişmiş güvenlik protokolleri ile korunan biyometrik imza aracıdır.

Dijital Kurye Platformu`nun sahip olduğu bağımsız doğrulama çözümlerini SDK ve API’ler ile iç sistemlerinize entegre edip işlem başı doğrulama skoru oluşturabilir, bu dinamik skora göre yapılabilecek işlemlere karar verebilirsiniz.

Benzer Uygulamalar

JobRouter®

JobRouter® Dijital Süreç Otomasyonu Platformu ile dijital dönüşümü istediğiniz şekilde başlatın.

Lagina Signature®

Tarihte ilk imza bu topraklarda, Lagina medeniyetinde atıldı. Lagina’dan aldığımız ilhamla binlerce yıl sonra imzayı dönüştürüyoruz.

Arşimet® Dijital Arşiv

Tüm dosyalarınızı tek bir platformda yönetmenize olanak sunan gelişmiş bir dijital arşiv sistemidir.

Trapmine®

TRAPMINE, Türk Mühendisler tarafından geliştirilmiş ve uluslararası kurumlarca kabul görmüş, tehdit önleyici yeni nesil tümleşik uç nokta güvenliği uygulamasıdır.

Tanıtım Dokümanları