DDVerifier®

En İyi, En Gelişmiş Doğrulama Yöntemi!

DDVerifier®, TC kimlik kartı ve uluslararası standartlara uygun pasaportlar ile kimlik doğrulama, canlılık testi ve biyometrik yüz doğrulama yapılmasına olanak tanıyan, uzaktan müşteri edinimi sürecini kolaylaştıran dijital doğrulama çözümüdür.

Hangi Faydaları Sağlıyor?

01

MRZ ile kimliğin okunduğu aşamada alınan biyometrik fotoğraf ile canlılık testi esnasında çekilen görüntüler, DDVerifier doğrulama sunucusu üzerinde karşılaştırılır ve biyometrik karşılaştırma skoru üretilir.

02

Doğrulamalar sonrasında talep edilen işleme göre ek bilgi ve evraklar kullanıcıdan talep edilebilir.

03

Doğrulama süreçlerini başarıyla tamamlayan kullanıcılar, dijital olarak oluşturulmuş evrakların imzalanması için dijital imza süreçlerine yönlendirilir.

04

Sistemde pasaport okuma, kimlik kartı okuma süreci dünya standartlarını belirleyen ICAO (Uluslar Arası Sivil Havacılık Kurumu) standartlarına uygun tüm MRTD(Hologramlı Kimlik Kart)’lerle yapılmaktadır.

Daha fazla bilgi

T.C. Kimlik Kartları ve ICAO Standartlarında pasaportlar üzerinde bulunan MRZ (Machine Readable Zone) cihaz kamerası ile taranarak kişiye ait kimlik bilgileri ve kimlik içerisinde yer alan biyometrik fotoğrafa erişilir.

NFC (Near Field Communication) Teknolojisi ile kimlik kartları ve pasaportlar son kullanıcı cihazına okutularak doğrulanır.

Destekleyici Ürünler

JobRouter®

JobRouter® Dijital Süreç Otomasyonu Platformu ile dijital dönüşümü istediğiniz şekilde başlatın.

Arşimet® Dijital Arşiv

Tüm dosyalarınızı tek bir platformda yönetmenize olanak sunan gelişmiş bir dijital arşiv sistemidir.

Trapmine®

TRAPMINE, Türk Mühendisler tarafından geliştirilmiş ve uluslararası kurumlarca kabul görmüş, tehdit önleyici yeni nesil tümleşik uç nokta güvenliği uygulamasıdır.

Tanıtım Dokümanları